WYSYŁKA GRATIS! sprawdź>>

Kategorie

maxi
HIT miesiaca w missis.pl
Koszulka Divine - dobra cena

Płatność / Payment.   

  Rodzaje płatności.                             

1.Współpracujemy z serwisem - bezpieczne płatności internetowe Przelewy24pl, dzięki którym można dokonać płatności za zamówiony towar poprzez proponowane formy płatności.
2. Płatności za zakupiony towar można dokonać przy odbiorze. W przypadku wyboru formy płatności "za pobraniem" obowiązuje tabela z kosztami wysyłki za pobraniem.
3. Płatności można również dokonać bezpośrednio przelewem na nasze konto bankowe. W takim wypadku prosimy o podanie w tytule płatności imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. Dane te są niezbędne a ich brak może spowodować wydłużony czas realizacji Twojego zamówienia. Aby przyśpieszyć realizację zamówienia prosimy o przysłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy: sklep@missis.pl

Dane do przelewu PLN:

Krest ul. Skupiona 3, 93-323 Łódź

97 1140 2004 0000 3102 3594 7673

Bezpieczne płatności.   

 W wypadku, gdy Użytkownik podejmuje decyzję o dokonaniu płatości Przelewy24.pl jest przekierowany na stronę podmiotu autoryzującego transakcję, firmę DialCom24 Sp.zo.o działającą pod adresem http://www.przelewy24.pl. Sklep nie ma dostępu do danych kart kredytowych ani nie przechowuje danych z tychże kart kredytowych. W przypadku wybrania metody płatności Przelewy24.pl dane niezbędne do dokonania płatności są przekazywane do Centrum Autoryzacji płatności. Sklep nie ma dostępu, ani nie przechowuje danych niezbędnych do logowania w wybranym przy płatności banku.

W tematach niewyjaśnionych prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu.

W przypadku pytań, sugestii lub niejasności prosimy o kontakt: sklep@missis.pl

Zespół missis.pl

WRACAM DO ZAKUPÓW!